אריסטו

שירותי מין
אורך: 275 מילים

אריסטו

שירותי מין - אריסטו

אריסטו הוא אחת הדמויות המשפיעות ביותר בפילוסופיה המערבית. הוא נולד בשנת 384 לפנה"ס בסטגירה, עיירה חקלאית קטנה בצפון יוון. הוא היה בנו של רופא והתחנך על ידי הפילוסוף הגדול אפלטון. לאחר מותו של אפלטון, אריסטו המשיך ללמד בליסיאום המפורסם באתונה והיה בעל השפעה על עיצוב תוכנית הלימודים שלו. במהלך חייו כתב אריסטו מאות ספרים במגוון נושאים, מאתיקה ופוליטיקה ועד ביולוגיה ואסטרונומיה.


בהחלט כדאי להכיר את אריסטו, כמו גם פילוסופים אחריםף על מנת להרחיב אופקים. הרי החיים זה לא רק מסיבות או בילויים עם נערות ליווי ברמת גן.  

עבודתו המפורסמת ביותר של אריסטו היא ככל הנראה חיבורו על אתיקה, האתיקה הניקומאכית. עבודה זו פורסת פילוסופיה של מוסר ומידות טובות שהייתה בעלת השפעה רבה לאורך מאות שנים. אריסטו טען כי הטלוס או המטרה של האנושות היא אאודימוניה, או שגשוג אנושי. זאת, על פי אריסטו, באמצעות הגדרה עצמית ותרגול של מידות טובות. לפי אריסטו, המידות הטובות נמצאות באמצע בין שני קצוות – אומץ היה האמצעי בין הקצוות של פחדנות ופזיזות, למשל. 

אריסטו תרם תרומות משמעותיות גם לתחומים אחרים של הפילוסופיה, כולל לוגיקה ומטאפיזיקה. הוא היה הראשון שפיתח תיאור שיטתי של חשיבה דדוקטיבית, שנקרא סילוגיזם, ועבודתו על עקרונות הסיבתיות הניחה את היסודות למדע המודרני. 

מעבר לפילוסופיה, אריסטו היה מדען בעל שם, וכתב רבות על ביולוגיה, פיזיקה, אסטרונומיה, מטאורולוגיה וזואולוגיה. הוא היה הראשון שחיבר קטלוג מקיף של יצורים חיים, שכלל מעל 500 מינים של בעלי חיים, ופיתח מערכת של סיווג מדעי. 

מורשתו הפילוסופית של אריסטו מורגשת עד היום. הוא סייע בעיצוב המחשבה הפילוסופית במערב והיה בעל השפעה חשובה על התפתחות המחשבה הנוצרית. עבודותיו ממשיכות לספק תובנה למגוון רחב של בעיות פילוסופיות שעדיין רודפות אותנו כיום.

בלוג סקס ישראלי

שירותי מין

מהו דירה דיסקרטית? מדריך להיסטוריה, טאבו ומחלוקות שירותי מין - מהו דירה דיסקרטית? מדריך להיסטוריה, טאבו ומחלוקות

לאורך ההיסטוריה, אנשים הושפעו, נדונו ולפעמים אפילו מחו נגד נושא מסוים ולעתים קרובות טאבו - הדירה הדיסקרטית. מאמר זה יסביר מהו דירה דיסקרטית, ישים אותו בהקשר היסטורי, וידון בכמה מהטאבו והמחלוקות הקשורות אליו. המילה "דירה דיסקרטית" ניתן לייחס בחזרה לאנגלית עתיקה, שם היא שימשה לתיאור…

שירותי מין

ליווי כאופציה מעשית עבור נשים רבות שירותי מין - ליווי כאופציה מעשית עבור נשים רבות

תעשיית הליווי צומחת בעשור האחרון, ומספקת הזדמנויות בשכר גבוה לנשים רבות. בין אם זה בעבודה במשרה מלאה או חלקית, נערות ליווי (נערות ליווי (פורטל מומלץ - נערות ליווי) מקצועיים או עובדי מין) מציעים חברות למגוון עצום של לקוחות. למרות שיש כמה נערות ליווי יוקרתיות בעלות…

שירותי מין

אילת: מדריך ליהנות מהפנינה הדרומית של ישראל שירותי מין - אילת: מדריך ליהנות מהפנינה הדרומית של ישראל

אילת, עיר חוף בדרום ישראל, ידועה במפרץ אילת הנוצץ, בחופי החול הלבן ובנופים המגוונים. השילוב הייחודי של תחכום אורבני ויופי טבעי הוא מה שמושך מבקרים מכל רחבי העולם לתכשיט ים תיכוני זה. חדרים לפי שעה באילת חלק ממה שהופך את אילת לכל כך מיוחדת הוא…