אריסטו

שירותי מין
אורך: 275 מילים

אריסטו

שירותי מין - אריסטו

אריסטו הוא אחת הדמויות המשפיעות ביותר בפילוסופיה המערבית. הוא נולד בשנת 384 לפנה"ס בסטגירה, עיירה חקלאית קטנה בצפון יוון. הוא היה בנו של רופא והתחנך על ידי הפילוסוף הגדול אפלטון. לאחר מותו של אפלטון, אריסטו המשיך ללמד בליסיאום המפורסם באתונה והיה בעל השפעה על עיצוב תוכנית הלימודים שלו. במהלך חייו כתב אריסטו מאות ספרים במגוון נושאים, מאתיקה ופוליטיקה ועד ביולוגיה ואסטרונומיה.


בהחלט כדאי להכיר את אריסטו, כמו גם פילוסופים אחריםף על מנת להרחיב אופקים. הרי החיים זה לא רק מסיבות או בילויים עם נערות ליווי ברמת גן.  

עבודתו המפורסמת ביותר של אריסטו היא ככל הנראה חיבורו על אתיקה, האתיקה הניקומאכית. עבודה זו פורסת פילוסופיה של מוסר ומידות טובות שהייתה בעלת השפעה רבה לאורך מאות שנים. אריסטו טען כי הטלוס או המטרה של האנושות היא אאודימוניה, או שגשוג אנושי. זאת, על פי אריסטו, באמצעות הגדרה עצמית ותרגול של מידות טובות. לפי אריסטו, המידות הטובות נמצאות באמצע בין שני קצוות – אומץ היה האמצעי בין הקצוות של פחדנות ופזיזות, למשל. 

אריסטו תרם תרומות משמעותיות גם לתחומים אחרים של הפילוסופיה, כולל לוגיקה ומטאפיזיקה. הוא היה הראשון שפיתח תיאור שיטתי של חשיבה דדוקטיבית, שנקרא סילוגיזם, ועבודתו על עקרונות הסיבתיות הניחה את היסודות למדע המודרני. 

מעבר לפילוסופיה, אריסטו היה מדען בעל שם, וכתב רבות על ביולוגיה, פיזיקה, אסטרונומיה, מטאורולוגיה וזואולוגיה. הוא היה הראשון שחיבר קטלוג מקיף של יצורים חיים, שכלל מעל 500 מינים של בעלי חיים, ופיתח מערכת של סיווג מדעי. 

מורשתו הפילוסופית של אריסטו מורגשת עד היום. הוא סייע בעיצוב המחשבה הפילוסופית במערב והיה בעל השפעה חשובה על התפתחות המחשבה הנוצרית. עבודותיו ממשיכות לספק תובנה למגוון רחב של בעיות פילוסופיות שעדיין רודפות אותנו כיום.

בלוג סקס ישראלי

שירותי מין

אוננות: חקירה מעמיקה של העובדות, המיתוסים והיתרונות שירותי מין - אוננות: חקירה מעמיקה של העובדות, המיתוסים והיתרונות

אוננות, הידועה גם בשם עינוג עצמי או גירוי עצמי, היא פעולה של גירוי מיני עצמי כדי להגיע לאורגזמה. זהו חלק טבעי ובריא של המיניות האנושית, אך לעתים קרובות הוא אפוף טאבו וסטיגמה. לאנשים רבים יש שאלות ותפיסות מוטעות לגבי נושא זה, וחסר מידע מקיף זמין…

שירותי מין

האמת מאחורי העולם הלא מובן של נערות ליווי: מבט מקצועי לתוך חייהן שירותי מין - האמת מאחורי העולם הלא מובן של נערות ליווי: מבט מקצועי לתוך חייהן

המונח "נערת ליווי" נושא לעתים קרובות קונוטציה שלילית בחברה, ומעלה דימויים של פעילויות בלתי חוקיות, ניצול והחפצה. עם זאת, המציאות היא הרבה יותר מורכבת וניואנסים. כנערת ליווי מקצועית, למדתי להבין את התפיסות המוטעות סביב נערות ליווי ואת הסטיגמה שהן מתמודדות איתה. בפוסט בבלוג זה, אני…

שירותי מין

נערות ליווי: מתן חברות מקצועית ועוד שירותי מין - נערות ליווי: מתן חברות מקצועית ועוד

בשנים האחרונות, תעשיית הליווי הפכה למיינסטרים ומקובלת יותר, עם זמינות של שירותי ליווי כמעט בכל עיר גדולה ברחבי העולם. בעוד המונח 'ליווי' עשוי לעורר מחשבות ותגובות שונות מאנשים, חשוב להבין את המקצוע ואת התפקיד שנערות ליווי ממלאות בחברה. מאמר זה נועד לשפוך אור על העולם…