זה לא אלצהיימר….

שירותי מין
אורך: 310 מילים

זה לא אלצהיימר….

שירותי מין - זה לא אלצהיימר….

כאשר גבר צמא ליחסי מין הדבר ברור מאליו. החרמנות משתלטת עליו ואפשר לראות זאת במבטים שלו על כל בחורה שעוברת, הגרבו“צ האינסופי ודיבור בלתי מפסיק על סקס. ושגבר לא מקבל סקס הוא מביא ביד, או הולך לבלות בדירות דיסקרטיות בתל אביב.

אבל כאשר מדובר בנשים הנושא תמיד יכול להיות יותר מורכב. נכון, גם נשים מאוננות גם נשים יודעות כיצד למצוא את הזיונים שלהן. אך לפעמים לנשים ישנו חוסר בסקס והדבר משפיע על תפקודן בצורות שליליות. בעוד התסמינים של הגברים ממש מראים מה מקור הבעיה, אצל הנשים לפעמים קשה לקשר שמחסור בסקס הוא הבעיה שלהן. וכך הגברים עלולים לחשוב שאולי האישה שלהם בכלל חולה, אבל כל מה שהיא צריכה זה זין טוב.

הסימנים של חוסר סקס

אישה רעבה לסקס, שלא מקבלת מספיק, עשויה לפתח את התסמינים הבאים:

עצלנות – אולי אחד התסמינים המוזרים ביותר. היינו מצפים שחוסר בסקס דווקא ייצור הרבה אנרגיה שצריך להוציא, אך בפועל מחסור בסקס גורם לנשים להיות עצלניות. הן מאבדות עניין בכל מיני פעילויות, גם כאשר אלו פעילויות אשר הן בדרך כלל אוהבות. הן פשוט מבטאות רצון להישאר בבית ולנוח.
תחושת עצבות – אם האישה שלכם מגלה לאחרונה סימני עצבות או נטייה למצבי רוח, יתכן כי סקס הוא הסיבה לכך. יותר נכון חוסר בסקס. בהזדמנות זו חשוב לציין כי נשים לא תמיד מודעות לכך שהמחסור בסקס הוא הגורם לתחושת העצבות, והן עלולות לחשוב שהעצבות היא הסיבה שאין להן סקס. אז החדשות הטובות הן שלא לרוץ אל הפסיכיאטר ולא צריך לקחת תרופות, אפשר פשוט לתת לאישה זיון חזק עם דגש על אורגזמה קטלנית. הכל יסתדר אחר כך.
אירועי שכחה – פגיעה בזיכרון היא אחד הדברים המפחידים ביותר. אנו מיד חוששים ממחלות כמו אלצהיימר או גידול במוח המשפיע על הזיכרון. אל לפעמים הסיבה לכך היא פשוטה יותר, המתח המוחי בעקבות המחסור בסקס גורם לאירועי שכיחה. חוסר סקס גם גורם לפגיעה בשינה, זו בעיה בפני עצמה. אך חוסר השינה מוסיף לבעיית הזיכרון מפני שחוסר שינה בפני עצמו פוגע בזיכרון.

בלוג סקס ישראלי

שירותי מין

לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: העיר חיפה שירותי מין - לחקור את פנינה נסתרת של ישראל: העיר חיפה

כשאנשים חושבים על ישראל, היעדים הראשונים שעולים בראש הם לרוב ירושלים, תל אביב וים המלח. עם זאת, על מורדות הר הכרמל, שוכנת פנינה נסתרת שלעתים קרובות נעלמת מעיניהם של תיירים – העיר חיפה. העיר התוססת והמגוונת הזו מאפילה לעתים קרובות על ידי שכנותיה הפופולריות יותר,…

שירותי מין

התמכרות למין, הידועה גם בשם היפרסקסואליות או התנהגות מינית כפייתית, היא מצב שבו אדם חווה דחף לעסוק בפעילות מינית עד כדי כך שהוא הופך למקור מצוקה או ליקוי בחיי היומיום שלהם. התנהגות מוגזמת וכפייתית זו כלפי המין יכולה לעתים קרובות להוביל לתוצאות שליליות, המשפיעות על רווחתו הפיזית, הנפשית והרגשית של הפרט. שירותי מין - התמכרות למין, הידועה גם בשם היפרסקסואליות או התנהגות מינית כפייתית, היא מצב שבו אדם חווה דחף לעסוק בפעילות מינית עד כדי כך שהוא הופך למקור מצוקה או ליקוי בחיי היומיום שלהם. התנהגות מוגזמת וכפייתית זו כלפי המין יכולה לעתים קרובות להוביל לתוצאות שליליות, המשפיעות על רווחתו הפיזית, הנפשית והרגשית של הפרט.

נושא ההתמכרות למין נדון ונחקר רבות, כאשר יש הטוענים כי מדובר בהתמכרות אמיתית ואחרים המפקפקים בתוקפה כהפרעה. עם זאת, עם השכיחות הגוברת של הטכנולוגיה וגישה קלה לתוכן מפורש, נושא ההתמכרות למין הפך נפוץ יותר וזוכה לתשומת לב רבה יותר בשנים האחרונות. הבנת התמכרות למין התמכרות…

שירותי מין

סקס מזדמן, הידוע גם כמין לא מחייב או סקס ללא מחויבות, הוא מונח המשמש לתיאור אינטראקציות מיניות בין אנשים שאינם נמצאים במערכת יחסים מחויבת ואין להם ציפיות למערכת יחסים עתידית. סוג זה של פעילות מינית הפך נפוץ יותר ויותר בחברה של היום, במיוחד בקרב צעירים. בעוד סקס מזדמן עדיין עשוי להיות נושא טאבו עבור חלק, חשוב להבין את הדינמיקה ואת ההשלכות האפשריות שמגיעות עם עיסוק בסוג זה של התנהגות. שירותי מין - סקס מזדמן, הידוע גם כמין לא מחייב או סקס ללא מחויבות, הוא מונח המשמש לתיאור אינטראקציות מיניות בין אנשים שאינם נמצאים במערכת יחסים מחויבת ואין להם ציפיות למערכת יחסים עתידית. סוג זה של פעילות מינית הפך נפוץ יותר ויותר בחברה של היום, במיוחד בקרב צעירים. בעוד סקס מזדמן עדיין עשוי להיות נושא טאבו עבור חלק, חשוב להבין את הדינמיקה ואת ההשלכות האפשריות שמגיעות עם עיסוק בסוג זה של התנהגות.

היסטוריה של סקס מזדמן סקס מזדמן קיים מאז ימי קדם, אך רק במהפכה המינית של שנות השישים הוא הפך למקובל יותר מבחינה חברתית. הזמינות המוגברת של אמצעי מניעה ועלייתן של תנועות פמיניסטיות סללו את הדרך לדיונים פתוחים יותר על מיניות, כולל סקס מזדמן. זו הייתה…