זה לא אלצהיימר….

שירותי מין
אורך: 310 מילים

זה לא אלצהיימר….

שירותי מין - זה לא אלצהיימר….

כאשר גבר צמא ליחסי מין הדבר ברור מאליו. החרמנות משתלטת עליו ואפשר לראות זאת במבטים שלו על כל בחורה שעוברת, הגרבו“צ האינסופי ודיבור בלתי מפסיק על סקס. ושגבר לא מקבל סקס הוא מביא ביד, או הולך לבלות בדירות דיסקרטיות בתל אביב.

אבל כאשר מדובר בנשים הנושא תמיד יכול להיות יותר מורכב. נכון, גם נשים מאוננות גם נשים יודעות כיצד למצוא את הזיונים שלהן. אך לפעמים לנשים ישנו חוסר בסקס והדבר משפיע על תפקודן בצורות שליליות. בעוד התסמינים של הגברים ממש מראים מה מקור הבעיה, אצל הנשים לפעמים קשה לקשר שמחסור בסקס הוא הבעיה שלהן. וכך הגברים עלולים לחשוב שאולי האישה שלהם בכלל חולה, אבל כל מה שהיא צריכה זה זין טוב.

הסימנים של חוסר סקס

אישה רעבה לסקס, שלא מקבלת מספיק, עשויה לפתח את התסמינים הבאים:

עצלנות – אולי אחד התסמינים המוזרים ביותר. היינו מצפים שחוסר בסקס דווקא ייצור הרבה אנרגיה שצריך להוציא, אך בפועל מחסור בסקס גורם לנשים להיות עצלניות. הן מאבדות עניין בכל מיני פעילויות, גם כאשר אלו פעילויות אשר הן בדרך כלל אוהבות. הן פשוט מבטאות רצון להישאר בבית ולנוח.
תחושת עצבות – אם האישה שלכם מגלה לאחרונה סימני עצבות או נטייה למצבי רוח, יתכן כי סקס הוא הסיבה לכך. יותר נכון חוסר בסקס. בהזדמנות זו חשוב לציין כי נשים לא תמיד מודעות לכך שהמחסור בסקס הוא הגורם לתחושת העצבות, והן עלולות לחשוב שהעצבות היא הסיבה שאין להן סקס. אז החדשות הטובות הן שלא לרוץ אל הפסיכיאטר ולא צריך לקחת תרופות, אפשר פשוט לתת לאישה זיון חזק עם דגש על אורגזמה קטלנית. הכל יסתדר אחר כך.
אירועי שכחה – פגיעה בזיכרון היא אחד הדברים המפחידים ביותר. אנו מיד חוששים ממחלות כמו אלצהיימר או גידול במוח המשפיע על הזיכרון. אל לפעמים הסיבה לכך היא פשוטה יותר, המתח המוחי בעקבות המחסור בסקס גורם לאירועי שכיחה. חוסר סקס גם גורם לפגיעה בשינה, זו בעיה בפני עצמה. אך חוסר השינה מוסיף לבעיית הזיכרון מפני שחוסר שינה בפני עצמו פוגע בזיכרון.

בלוג סקס ישראלי

שירותי מין

אוננות: חתיכת חיוני של טיפוח עצמי שירותי מין - אוננות: חתיכת חיוני של טיפוח עצמי

אוננות היא חלק נפוץ ובריא במיניות, ובכל זאת הדיון בה הוא לעתים קרובות כל כך סטיגמה ואפילו מבויש. למרות שזה טבעי ונורמלי לחלוטין, אוננות נוצרה כטאבו ומדוברת בטונים שקטים. בעוד שחשוב לכולם להרגיש בנוח עם המיניות שלהם ולנהל מערכת יחסים חיובית לאוננות, רבים מתעלמים ממנה…

שירותי מין

נערות ליווי: כיצד התפתחה תעשיית המין שירותי מין - נערות ליווי: כיצד התפתחה תעשיית המין

תעשיית המין עברה כברת דרך ארוכה מאז הימים שבהם נחשבה למבישה ומסוכנת מבחינה חברתית. כעת, בעזרת הטכנולוגיה, נערות ליווי יכולות להרחיב את טווח ההגעה שלהן, לפגוש לקוחות נוספים ולמצוא הצלחה מבלי לחשוש לביטחונן. כאן, נבחן מהן נערות ליווי, כיצד הן התפתחו לאורך השנים ומדוע הן…

שירותי מין

"לחקור את אורח החיים המתנדנד: מה שאתה צריך לדעת" שירותי מין - "לחקור את אורח החיים המתנדנד: מה שאתה צריך לדעת"

אורח החיים המתנדנד מגיע לעין הציבור לעתים קרובות יותר ויותר, מגמה שרבים מכנים "הנורמלי החדש". בעוד הרעיון של זוגות העוסקים בפעילות מינית בהסכמה עם זוגות אחרים קיים כבר זמן רב, קבלת הנוהג על ידי החברה המודרנית היא חדשה למדי. אבל מהו בדיוק אורח החיים המתנדנד…