זה לא אלצהיימר….

שירותי מין
אורך: 310 מילים

זה לא אלצהיימר….

שירותי מין - זה לא אלצהיימר….

כאשר גבר צמא ליחסי מין הדבר ברור מאליו. החרמנות משתלטת עליו ואפשר לראות זאת במבטים שלו על כל בחורה שעוברת, הגרבו“צ האינסופי ודיבור בלתי מפסיק על סקס. ושגבר לא מקבל סקס הוא מביא ביד, או הולך לבלות בדירות דיסקרטיות בתל אביב.

אבל כאשר מדובר בנשים הנושא תמיד יכול להיות יותר מורכב. נכון, גם נשים מאוננות גם נשים יודעות כיצד למצוא את הזיונים שלהן. אך לפעמים לנשים ישנו חוסר בסקס והדבר משפיע על תפקודן בצורות שליליות. בעוד התסמינים של הגברים ממש מראים מה מקור הבעיה, אצל הנשים לפעמים קשה לקשר שמחסור בסקס הוא הבעיה שלהן. וכך הגברים עלולים לחשוב שאולי האישה שלהם בכלל חולה, אבל כל מה שהיא צריכה זה זין טוב.

הסימנים של חוסר סקס

אישה רעבה לסקס, שלא מקבלת מספיק, עשויה לפתח את התסמינים הבאים:

עצלנות – אולי אחד התסמינים המוזרים ביותר. היינו מצפים שחוסר בסקס דווקא ייצור הרבה אנרגיה שצריך להוציא, אך בפועל מחסור בסקס גורם לנשים להיות עצלניות. הן מאבדות עניין בכל מיני פעילויות, גם כאשר אלו פעילויות אשר הן בדרך כלל אוהבות. הן פשוט מבטאות רצון להישאר בבית ולנוח.
תחושת עצבות – אם האישה שלכם מגלה לאחרונה סימני עצבות או נטייה למצבי רוח, יתכן כי סקס הוא הסיבה לכך. יותר נכון חוסר בסקס. בהזדמנות זו חשוב לציין כי נשים לא תמיד מודעות לכך שהמחסור בסקס הוא הגורם לתחושת העצבות, והן עלולות לחשוב שהעצבות היא הסיבה שאין להן סקס. אז החדשות הטובות הן שלא לרוץ אל הפסיכיאטר ולא צריך לקחת תרופות, אפשר פשוט לתת לאישה זיון חזק עם דגש על אורגזמה קטלנית. הכל יסתדר אחר כך.
אירועי שכחה – פגיעה בזיכרון היא אחד הדברים המפחידים ביותר. אנו מיד חוששים ממחלות כמו אלצהיימר או גידול במוח המשפיע על הזיכרון. אל לפעמים הסיבה לכך היא פשוטה יותר, המתח המוחי בעקבות המחסור בסקס גורם לאירועי שכיחה. חוסר סקס גם גורם לפגיעה בשינה, זו בעיה בפני עצמה. אך חוסר השינה מוסיף לבעיית הזיכרון מפני שחוסר שינה בפני עצמו פוגע בזיכרון.

בלוג סקס ישראלי

לוח שנה לסקס

שירותי מין

לוח שנה לסקס שירותי מין - לוח שנה לסקס

יש תאריכים חשובים שכדאי לזכור. איננו מדברים על הכרזת האומות המאוחדות או מלחמת ששת הימים, אלא דברים הקשורים לסקס. אז אילו תאריכים חשובים צריך לזכור ולציין? 8 במרץ יום האישה - למרות שיום האישה ממש אינו מקושר ליחסי מין, זהו בהחלט יום שבו צריך לפנק…

שירותי מין

האפליקציות שהגברים צריכים שירותי מין - האפליקציות שהגברים צריכים

אנחנו חיים בעידן שבו הכל נעשה באמצעות אפליקציות. אנו בודקים את מצב החשבון בבנק באמצעות אפליקציה. אנו רוכשים כרטיסי טיסה ונופשונים בחו“ל באמצעות אפליקציה. אנו אפילו מוצאים בחורות לדייט באמצעות אפליקציות הכרויות. וכנראה שזה רק עניין של זמן עד שנחפש נערות ליווי בתל אביב באמצעות…

שירותי מין

כמה סקס זה יותר מידי שירותי מין - כמה סקס זה יותר מידי

  יש גברים שאף פעם לא יודעים שובע, הם תמיד רוצים עוד ממה שהם אוהבים. עבורם סקס הוא כמו שיר אהוב שהם רוצים לשמוע עוד ועוד. אולי הם כל רגע רוצים לעלות על החברה שלהם, ואולי גם זה לא מספיק והם מבקרים קבוע בדירות דיסקרטיות…