כמה סקס זה יותר מידי

שירותי מין
אורך: 290 מילים

כמה סקס זה יותר מידי

שירותי מין - כמה סקס זה יותר מידי

 

יש גברים שאף פעם לא יודעים שובע, הם תמיד רוצים עוד ממה שהם אוהבים. עבורם סקס הוא כמו שיר אהוב שהם רוצים לשמוע עוד ועוד. אולי הם כל רגע רוצים לעלות על החברה שלהם, ואולי גם זה לא מספיק והם מבקרים קבוע בדירות דיסקרטיות בחיפה. אבל כמה סקס זה יותר מידי?

כאשר מדברים על הנושאים הללו, כל אחד יכול להביא דעה שונה בנושא. אך תמיד יש הפסיכולוגים והסקסולוגים שמחליטים לבחון את הסוגיה בצורה מדעית. על פי הפסיכולוגים הקליניים ”כאשר הסקס מתחיל להשתלט לכם על היום ועל המחשבות, פוגע במערכות היחסים, העבודה, וחיי המשפחה, אז כנראה שהגעתם למצב של יותר מידי סקס.“. באופן אישי זה משאיר אותנו עם כמה תהיות בנושא. הרי גברים רבים מתארים את המצב הזה (שהם רק חושבים כל היום על סקס), דווקא שכאשר חסר להם סקס.

כמה סקס בכלל אנשים עושים?

המחקרים מראים כי בגילאי 18-20 אנשים עושים סקס כ 112 פעמים בשנה. בגילאי 30-39 זה כ 86 פעמים בשנה ו 69 עבור גילאי 40-49. אז אם אתם מעל הממוצע הזה, האם בהכרח ניתן להגיד שאתם עושים יותר מידי סקס?

התשובה היא לא. השאלה היא אינה שאלה מספרית. שלוש פעמים בשבוע יביא אתכם ל 150 זיונים בשנה וזה בסדר גמור. השאלה האמתית היא איך זה משתלב ו/או מפריע בחיים שלכם. אם זה משתלב לכם סבבה בחיים ולא יוצר שום בעיה, אז לא ניתן להגיד שזה יותר מידי סקס.

ומבחינה רפואית?

האם מבחינה רפואית יש דבר כזה יותר מידי סקס? גם כן התשובה היא לא. בסקס בפני עצמו אין סכנות בריאותיות, כמובן שיש סכנות של מחלות מין אך אלו אינן קשורות לתדירות הסקס אלא לזהירות.

בקיצור עם ההתלהבות שלכם מסקס אינה מפריעה לחיי היום יום שלכם, ואתם עושים הכל בצורה מודעת, אחראית וזה גורם לכם להרגיש טוב – אין שום בעיה. אם כרגע בחיים אתם רוצים לזיין כמה שיותר, תיהנו כל עוד אתם יכולים.

בלוג סקס ישראלי

שירותי מין

לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מבט מעמיק לתוך התחום השנוי במחלוקת של תוכן מיני באינטרנט שירותי מין - לחקור את עולם הבלוגים של סקס: מבט מעמיק לתוך התחום השנוי במחלוקת של תוכן מיני באינטרנט

האינטרנט הוא נוף עצום ומגוון, עם אינספור אתרי אינטרנט ופלטפורמות המספקים מגוון רחב של תחומי עניין ונושאים. בין שלל הנישות הנמצאות ברשת, אחת הבולטת כשנויה במחלוקת ומסקרנת במיוחד היא עולם בלוגי הסקס. אתרים אלה, המנוהלים בעיקר על ידי יחידים או קבוצות קטנות, מוקדשים לשיתוף חוויות…

שירותי מין

ברוכים הבאים לתל אביב: עיר תוססת ומגוונת בלב ישראל שירותי מין - ברוכים הבאים לתל אביב: עיר תוססת ומגוונת בלב ישראל

תל אביב, העיר השנייה בגודל אוכלוסייתה בישראל, היא לא רק מרכז כלכלי ותרבותי מרכזי אלא גם כור היתוך של תרבויות ומסורות. תל אביב, המכונה לעתים קרובות "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק חיים עם חופים, ציוני דרך היסטוריים, אוכל טעים, חיי לילה תוססים וסצנת…

שירותי מין

טיפול בבעיות זיקפה: מדריך מקיף שירותי מין - טיפול בבעיות זיקפה: מדריך מקיף

תפקוד לקוי של זיקפה (ED) הוא מצב רפואי המשפיע על מיליוני גברים ברחבי העולם. זה מוגדר כחוסר היכולת להשיג ולשמור על זקפה מוצקה מספיק ליחסי מין. למרות שמדובר בבעיה נפוצה, גברים רבים חשים בושה או בושה לפנות לטיפול בה, מה שמוביל לחוסר מודעות והבנה לגבי…