כמה סקס זה יותר מידי

שירותי מין
אורך: 290 מילים

כמה סקס זה יותר מידי

שירותי מין - כמה סקס זה יותר מידי

 

יש גברים שאף פעם לא יודעים שובע, הם תמיד רוצים עוד ממה שהם אוהבים. עבורם סקס הוא כמו שיר אהוב שהם רוצים לשמוע עוד ועוד. אולי הם כל רגע רוצים לעלות על החברה שלהם, ואולי גם זה לא מספיק והם מבקרים קבוע בדירות דיסקרטיות בחיפה. אבל כמה סקס זה יותר מידי?

כאשר מדברים על הנושאים הללו, כל אחד יכול להביא דעה שונה בנושא. אך תמיד יש הפסיכולוגים והסקסולוגים שמחליטים לבחון את הסוגיה בצורה מדעית. על פי הפסיכולוגים הקליניים ”כאשר הסקס מתחיל להשתלט לכם על היום ועל המחשבות, פוגע במערכות היחסים, העבודה, וחיי המשפחה, אז כנראה שהגעתם למצב של יותר מידי סקס.“. באופן אישי זה משאיר אותנו עם כמה תהיות בנושא. הרי גברים רבים מתארים את המצב הזה (שהם רק חושבים כל היום על סקס), דווקא שכאשר חסר להם סקס.

כמה סקס בכלל אנשים עושים?

המחקרים מראים כי בגילאי 18-20 אנשים עושים סקס כ 112 פעמים בשנה. בגילאי 30-39 זה כ 86 פעמים בשנה ו 69 עבור גילאי 40-49. אז אם אתם מעל הממוצע הזה, האם בהכרח ניתן להגיד שאתם עושים יותר מידי סקס?

התשובה היא לא. השאלה היא אינה שאלה מספרית. שלוש פעמים בשבוע יביא אתכם ל 150 זיונים בשנה וזה בסדר גמור. השאלה האמתית היא איך זה משתלב ו/או מפריע בחיים שלכם. אם זה משתלב לכם סבבה בחיים ולא יוצר שום בעיה, אז לא ניתן להגיד שזה יותר מידי סקס.

ומבחינה רפואית?

האם מבחינה רפואית יש דבר כזה יותר מידי סקס? גם כן התשובה היא לא. בסקס בפני עצמו אין סכנות בריאותיות, כמובן שיש סכנות של מחלות מין אך אלו אינן קשורות לתדירות הסקס אלא לזהירות.

בקיצור עם ההתלהבות שלכם מסקס אינה מפריעה לחיי היום יום שלכם, ואתם עושים הכל בצורה מודעת, אחראית וזה גורם לכם להרגיש טוב – אין שום בעיה. אם כרגע בחיים אתם רוצים לזיין כמה שיותר, תיהנו כל עוד אתם יכולים.

בלוג סקס ישראלי

שירותי מין

10 כוכבות הפורנו המובילות של שנת 2022 שירותי מין - 10 כוכבות הפורנו המובילות של שנת 2022

כולנו אוהבים לצפות בפורנו, ובדרך כלל זה מלווה באיזו עבודת יד… חלקנו בוחרים בסרטים רנדומליים על פי הקטגוריות שאנו אוהבים, ולחלקנו יש העדפה לכוכבות פורנו מסוימות שפשוט עושות לנו את זה. הפעם החלטנו לראות אילו כוכבות פורנו כיכבו בחיפושים של שנת 2022. Abella Danger -…

שירותי מין

מיתוסים על אוננות שירותי מין - מיתוסים על אוננות

אוננות היא הצעד הראשון בדרך להתמכרות למין - אנו שומעים הרבה את השטות הזה. כל אדם מתנהג באופן שונה לגבי הצורה שהוא אוהב או לא אוהב את המיניות שלו. אין צורך לעשות הכללות ולהגיד שכל מי שמאונן מכור למין. גם אם אתם מאוננים כל כמה…

שירותי מין

זה לא אלצהיימר…. שירותי מין - זה לא אלצהיימר….

כאשר גבר צמא ליחסי מין הדבר ברור מאליו. החרמנות משתלטת עליו ואפשר לראות זאת במבטים שלו על כל בחורה שעוברת, הגרבו“צ האינסופי ודיבור בלתי מפסיק על סקס. ושגבר לא מקבל סקס הוא מביא ביד, או הולך לבלות בדירות דיסקרטיות בתל אביב. אבל כאשר מדובר בנשים…