כמה סקס זה יותר מידי

שירותי מין
אורך: 289 מילים

כמה סקס זה יותר מידי

שירותי מין - כמה סקס זה יותר מידי

 

יש גברים שאף פעם לא יודעים שובע, הם תמיד רוצים עוד ממה שהם אוהבים. עבורם סקס הוא כמו שיר אהוב שהם רוצים לשמוע עוד ועוד. אולי הם כל רגע רוצים לעלות על החברה שלהם, ואולי גם זה לא מספיק והם מבקרים קבוע בדירות דיסקרטיות בחולון. אבל כמה סקס זה יותר מידי?

כאשר מדברים על הנושאים הללו, כל אחד יכול להביא דעה שונה בנושא. אך תמיד יש הפסיכולוגים והסקסולוגים שמחליטים לבחון את הסוגיה בצורה מדעית. על פי הפסיכולוגים הקליניים ”כאשר הסקס מתחיל להשתלט לכם על היום ועל המחשבות, פוגע במערכות היחסים, העבודה, וחיי המשפחה, אז כנראה שהגעתם למצב של יותר מידי סקס.“. באופן אישי זה משאיר אותנו עם כמה תהיות בנושא. הרי גברים רבים מתארים את המצב הזה (שהם רק חושבים כל היום על סקס), דווקא שכאשר חסר להם סקס.

כמה סקס בכלל אנשים עושים?

המחקרים מראים כי בגילאי 18-20 אנשים עושים סקס כ 112 פעמים בשנה. בגילאי 30-39 זה כ 86 פעמים בשנה ו 69 עבור גילאי 40-49. אז אם אתם מעל הממוצע הזה, האם בהכרח ניתן להגיד שאתם עושים יותר מידי סקס?

התשובה היא לא. השאלה היא אינה שאלה מספרית. שלוש פעמים בשבוע יביא אתכם ל 150 זיונים בשנה וזה בסדר גמור. השאלה האמתית היא איך זה משתלב ו/או מפריע בחיים שלכם. אם זה משתלב לכם סבבה בחיים ולא יוצר שום בעיה, אז לא ניתן להגיד שזה יותר מידי סקס.

ומבחינה רפואית?

האם מבחינה רפואית יש דבר כזה יותר מידי סקס? גם כן התשובה היא לא. בסקס בפני עצמו אין סכנות בריאותיות, כמובן שיש סכנות של מחלות מין אך אלו אינן קשורות לתדירות הסקס אלא לזהירות.

בקיצור עם ההתלהבות שלכם מסקס אינה מפריעה לחיי היום יום שלכם, ואתם עושים הכל בצורה מודעת, אחראית וזה גורם לכם להרגיש טוב – אין שום בעיה. אם כרגע בחיים אתם רוצים לזיין כמה שיותר, תיהנו כל עוד אתם יכולים.

בלוג סקס ישראלי

שירותי מין

8 דברים שלא ידעתם על הזין שירותי מין - 8 דברים שלא ידעתם על הזין

  זקפה טובה לבריאות הזין - תוכלו לחשוב על האוננות כאימון בריא. זקפה שגרתית חשובה לצורך שמירה הכושר של הזין. נכון, הזין הוא אינו שריר והזקפה נוצרת בעקבות הזרמת דם. אך ישנם גם שרירים המעורבים בפעילות זו וחשוב לשמור על כל המערכת בפעולה על מנת…

שירותי מין

חווית עיסוי מושלמת שירותי מין - חווית עיסוי מושלמת

מי מאיתנו לא אוהב עיסוי. וכאשר רוצים ליהנות מעיסוי יש יותר מאפשרות אחרת, אך עיסוי אצל נערות ליווי בתל אביב הוא האפשרות הטובה ביותר. יש לו יתרונות רבים, כמו זמינות גבוהה בכל שעות היממה ומחיר משתלם. אבל מעל הכל הוא איכותי יותר ומתבצע באווירה נעימה.…

שירותי מין

סקס ומדים, אתם בעניין שירותי מין - סקס ומדים, אתם בעניין

אנו מניחים שאתם מפנטזים על סקס 20 פעם ביום, או אולי 200 פעם ביום. האם יוצא לכם שאתם מפנטזים על הבחורה שלכם כאשר היא לובשת מדים כלשהם? אם כן, אתם לא לבד. תמיד יש את הסקסולוגים שהולכים ובודקים את המובן מאליו… כחמישים אחוז מהאנשים פינטזו…