כמה סקס זה יותר מידי

שירותי מין
אורך: 290 מילים

כמה סקס זה יותר מידי

שירותי מין - כמה סקס זה יותר מידי

 

יש גברים שאף פעם לא יודעים שובע, הם תמיד רוצים עוד ממה שהם אוהבים. עבורם סקס הוא כמו שיר אהוב שהם רוצים לשמוע עוד ועוד. אולי הם כל רגע רוצים לעלות על החברה שלהם, ואולי גם זה לא מספיק והם מבקרים קבוע בדירות דיסקרטיות בחיפה. אבל כמה סקס זה יותר מידי?

כאשר מדברים על הנושאים הללו, כל אחד יכול להביא דעה שונה בנושא. אך תמיד יש הפסיכולוגים והסקסולוגים שמחליטים לבחון את הסוגיה בצורה מדעית. על פי הפסיכולוגים הקליניים ”כאשר הסקס מתחיל להשתלט לכם על היום ועל המחשבות, פוגע במערכות היחסים, העבודה, וחיי המשפחה, אז כנראה שהגעתם למצב של יותר מידי סקס.“. באופן אישי זה משאיר אותנו עם כמה תהיות בנושא. הרי גברים רבים מתארים את המצב הזה (שהם רק חושבים כל היום על סקס), דווקא שכאשר חסר להם סקס.

כמה סקס בכלל אנשים עושים?

המחקרים מראים כי בגילאי 18-20 אנשים עושים סקס כ 112 פעמים בשנה. בגילאי 30-39 זה כ 86 פעמים בשנה ו 69 עבור גילאי 40-49. אז אם אתם מעל הממוצע הזה, האם בהכרח ניתן להגיד שאתם עושים יותר מידי סקס?

התשובה היא לא. השאלה היא אינה שאלה מספרית. שלוש פעמים בשבוע יביא אתכם ל 150 זיונים בשנה וזה בסדר גמור. השאלה האמתית היא איך זה משתלב ו/או מפריע בחיים שלכם. אם זה משתלב לכם סבבה בחיים ולא יוצר שום בעיה, אז לא ניתן להגיד שזה יותר מידי סקס.

ומבחינה רפואית?

האם מבחינה רפואית יש דבר כזה יותר מידי סקס? גם כן התשובה היא לא. בסקס בפני עצמו אין סכנות בריאותיות, כמובן שיש סכנות של מחלות מין אך אלו אינן קשורות לתדירות הסקס אלא לזהירות.

בקיצור עם ההתלהבות שלכם מסקס אינה מפריעה לחיי היום יום שלכם, ואתם עושים הכל בצורה מודעת, אחראית וזה גורם לכם להרגיש טוב – אין שום בעיה. אם כרגע בחיים אתם רוצים לזיין כמה שיותר, תיהנו כל עוד אתם יכולים.

בלוג סקס ישראלי

שירותי מין

אוננות: חתיכת חיוני של טיפוח עצמי שירותי מין - אוננות: חתיכת חיוני של טיפוח עצמי

אוננות היא חלק נפוץ ובריא במיניות, ובכל זאת הדיון בה הוא לעתים קרובות כל כך סטיגמה ואפילו מבויש. למרות שזה טבעי ונורמלי לחלוטין, אוננות נוצרה כטאבו ומדוברת בטונים שקטים. בעוד שחשוב לכולם להרגיש בנוח עם המיניות שלהם ולנהל מערכת יחסים חיובית לאוננות, רבים מתעלמים ממנה…

שירותי מין

נערות ליווי: כיצד התפתחה תעשיית המין שירותי מין - נערות ליווי: כיצד התפתחה תעשיית המין

תעשיית המין עברה כברת דרך ארוכה מאז הימים שבהם נחשבה למבישה ומסוכנת מבחינה חברתית. כעת, בעזרת הטכנולוגיה, נערות ליווי יכולות להרחיב את טווח ההגעה שלהן, לפגוש לקוחות נוספים ולמצוא הצלחה מבלי לחשוש לביטחונן. כאן, נבחן מהן נערות ליווי, כיצד הן התפתחו לאורך השנים ומדוע הן…

שירותי מין

"לחקור את אורח החיים המתנדנד: מה שאתה צריך לדעת" שירותי מין - "לחקור את אורח החיים המתנדנד: מה שאתה צריך לדעת"

אורח החיים המתנדנד מגיע לעין הציבור לעתים קרובות יותר ויותר, מגמה שרבים מכנים "הנורמלי החדש". בעוד הרעיון של זוגות העוסקים בפעילות מינית בהסכמה עם זוגות אחרים קיים כבר זמן רב, קבלת הנוהג על ידי החברה המודרנית היא חדשה למדי. אבל מהו בדיוק אורח החיים המתנדנד…