לוח שנה לסקס

שירותי מין
אורך: 304 מילים

לוח שנה לסקס

שירותי מין - לוח שנה לסקס

יש תאריכים חשובים שכדאי לזכור. איננו מדברים על הכרזת האומות המאוחדות או מלחמת ששת הימים, אלא דברים הקשורים לסקס. אז אילו תאריכים חשובים צריך לזכור ולציין?

8 במרץ יום האישה – למרות שיום האישה ממש אינו מקושר ליחסי מין, זהו בהחלט יום שבו צריך לפנק את הנשים. כך שכדאי שתשקיעו ביחסי המין ביום הזה.

28 במאי – יום האוננות הבין לאומי. אמנם אתם לא צריכים יום מיוחד בשביל לאונן, אבל זהו יום בו בכל העולם אנשים מציינים את היום של אהבה עצמית.

2 ביוני – יום הזונה הבינלאומי. זהו יום לטובת זכויותיהן של אלו העוסקות במקצוע העתיק ביותר בעולם. דברים מיוחדים שאפשר לעשות ביום הזה חוץ מלחגוג ביחד איתן? אם תמיד רציתם לבלות בדירות דיסקרטיות בבאר שבע ומעולם לא עשיתם זאת, זהו בהחלט יום טוב לפעם הראשונה.

9 ביוני – יום הסקס הבינלאומי. חייבים סקס ביום הזה, אחרת זה כמו לא לכבד את יום הזיכרון או לדבר בטלפון בצפירה.

22 בספטמבר – יום הרווקים הבינלאומי. זהו יום לחגוג את הרווקות ואת החופש שיש בה. ומכיוון שלרווק אין חברה שתחגוג איתו, זהו בהחלט יום אותו תוכלו לחגוג במחיצתן של נערות ליווי. ומבלי להתבאס שמשהי תעשה לכם מזה עניין גדול. תנו לזיון עצמו להיות מוקד העניין.

No Nut November – יוזמה שהחלה בתור בדיחה אבל צברה תאוצה באינטרנט. על פי היזמה יש לקחת חודש אחד בו תמנעו מכל פעילות מינית, אוננות וצפייה בפורנוגרפיה. אם אתם שואלים למי שתרצו בכלל לעשות זאת? חכו לחודש נובמבר.

Destroy Dick December – מכירים את הרגע שנגמר הפסח ויש תורים במאפיות החמץ? ובכן זה מה שיכול לתת את ההצדקה לחודש ההתנזרות של נובמבר. זהו החודש לפרוק כל עול. ויש בו גם אתגר מיוחד, עבור הצעירים בחבורה. המסורת היא להשפריץ כך יום לפי התאריך. כלומר בראשון לחודש תשפריצו פעם אחת, בשני לחודש פעמיים וכך הלאה. בוודאי הרבה יצליחו להגיע ליום השלישי והרביעי, אך החמישי כבר מתחיל להיות מאתגר גם לצעירים (אך עדיין אפשרי), נראה עד איזה יום תחזיקו.

בלוג סקס ישראלי

שירותי מין

לגלות את העיר התוססת והמגוונת של תל אביב, ישראל שירותי מין - לגלות את העיר התוססת והמגוונת של תל אביב, ישראל

ממוקמת על חוף הים התיכון של ישראל, תל אביב היא עיר המתהדרת בהיסטוריה עשירה, תרבות תוססת ואורח חיים מודרני ומפואר. תל אביב, המכונה "העיר שלא ישנה לעולם", מציעה משהו לכל אחד, החל מחופים יפים וחיי לילה משגשגים ועד אמנות והיסטוריה שישאירו אתכם ביראת כבוד. עם…

שירותי מין

נערות ליווי: המחלוקת, המציאות והסטיגמה שירותי מין - נערות ליווי: המחלוקת, המציאות והסטיגמה

המונח "נערת ליווי" מעורר לעתים קרובות מגוון של תגובות ודעות. יש אנשים שרואים בזה מקצוע מכובד, בעוד שאחרים רואים בזה משהו שערורייתי ולא מוסרי. עם הצמיחה המהירה של תעשיית הליווי, היא הפכה לנושא לדיון ודיון, כאשר רבים מפקפקים בלגיטימיות שלה ובהשפעתה על החברה. כנושא רגיש…

שירותי מין

תל אביב: עיר תוססת של היסטוריה עשירה, תרבות מודרנית וחופים מדהימים שירותי מין - תל אביב: עיר תוססת של היסטוריה עשירה, תרבות מודרנית וחופים מדהימים

תל אביב, הידועה גם בשם "העיר שלא ישנה לעולם", היא מטרופולין שוקק הממוקם על חוף הים התיכון של ישראל. זהו המרכז התרבותי, הפיננסי והטכנולוגי של המדינה, והוא גם אחד מיעדי התיירות הפופולריים ביותר במזרח התיכון. עם ההיסטוריה העשירה שלה, התרבות המודרנית, החופים המדהימים וחיי הלילה…