לוח שנה לסקס

שירותי מין
אורך: 304 מילים

לוח שנה לסקס

שירותי מין - לוח שנה לסקס

יש תאריכים חשובים שכדאי לזכור. איננו מדברים על הכרזת האומות המאוחדות או מלחמת ששת הימים, אלא דברים הקשורים לסקס. אז אילו תאריכים חשובים צריך לזכור ולציין?

8 במרץ יום האישה – למרות שיום האישה ממש אינו מקושר ליחסי מין, זהו בהחלט יום שבו צריך לפנק את הנשים. כך שכדאי שתשקיעו ביחסי המין ביום הזה.

28 במאי – יום האוננות הבין לאומי. אמנם אתם לא צריכים יום מיוחד בשביל לאונן, אבל זהו יום בו בכל העולם אנשים מציינים את היום של אהבה עצמית.

2 ביוני – יום הזונה הבינלאומי. זהו יום לטובת זכויותיהן של אלו העוסקות במקצוע העתיק ביותר בעולם. דברים מיוחדים שאפשר לעשות ביום הזה חוץ מלחגוג ביחד איתן? אם תמיד רציתם לבלות בדירות דיסקרטיות בבאר שבע ומעולם לא עשיתם זאת, זהו בהחלט יום טוב לפעם הראשונה.

9 ביוני – יום הסקס הבינלאומי. חייבים סקס ביום הזה, אחרת זה כמו לא לכבד את יום הזיכרון או לדבר בטלפון בצפירה.

22 בספטמבר – יום הרווקים הבינלאומי. זהו יום לחגוג את הרווקות ואת החופש שיש בה. ומכיוון שלרווק אין חברה שתחגוג איתו, זהו בהחלט יום אותו תוכלו לחגוג במחיצתן של נערות ליווי. ומבלי להתבאס שמשהי תעשה לכם מזה עניין גדול. תנו לזיון עצמו להיות מוקד העניין.

No Nut November – יוזמה שהחלה בתור בדיחה אבל צברה תאוצה באינטרנט. על פי היזמה יש לקחת חודש אחד בו תמנעו מכל פעילות מינית, אוננות וצפייה בפורנוגרפיה. אם אתם שואלים למי שתרצו בכלל לעשות זאת? חכו לחודש נובמבר.

Destroy Dick December – מכירים את הרגע שנגמר הפסח ויש תורים במאפיות החמץ? ובכן זה מה שיכול לתת את ההצדקה לחודש ההתנזרות של נובמבר. זהו החודש לפרוק כל עול. ויש בו גם אתגר מיוחד, עבור הצעירים בחבורה. המסורת היא להשפריץ כך יום לפי התאריך. כלומר בראשון לחודש תשפריצו פעם אחת, בשני לחודש פעמיים וכך הלאה. בוודאי הרבה יצליחו להגיע ליום השלישי והרביעי, אך החמישי כבר מתחיל להיות מאתגר גם לצעירים (אך עדיין אפשרי), נראה עד איזה יום תחזיקו.

בלוג סקס ישראלי

שירותי מין

10 כוכבות הפורנו המובילות של שנת 2022 שירותי מין - 10 כוכבות הפורנו המובילות של שנת 2022

כולנו אוהבים לצפות בפורנו, ובדרך כלל זה מלווה באיזו עבודת יד… חלקנו בוחרים בסרטים רנדומליים על פי הקטגוריות שאנו אוהבים, ולחלקנו יש העדפה לכוכבות פורנו מסוימות שפשוט עושות לנו את זה. הפעם החלטנו לראות אילו כוכבות פורנו כיכבו בחיפושים של שנת 2022. Abella Danger -…

שירותי מין

מיתוסים על אוננות שירותי מין - מיתוסים על אוננות

אוננות היא הצעד הראשון בדרך להתמכרות למין - אנו שומעים הרבה את השטות הזה. כל אדם מתנהג באופן שונה לגבי הצורה שהוא אוהב או לא אוהב את המיניות שלו. אין צורך לעשות הכללות ולהגיד שכל מי שמאונן מכור למין. גם אם אתם מאוננים כל כמה…

שירותי מין

זה לא אלצהיימר…. שירותי מין - זה לא אלצהיימר….

כאשר גבר צמא ליחסי מין הדבר ברור מאליו. החרמנות משתלטת עליו ואפשר לראות זאת במבטים שלו על כל בחורה שעוברת, הגרבו“צ האינסופי ודיבור בלתי מפסיק על סקס. ושגבר לא מקבל סקס הוא מביא ביד, או הולך לבלות בדירות דיסקרטיות בתל אביב. אבל כאשר מדובר בנשים…