לוח שנה לסקס

שירותי מין
אורך: 303 מילים

לוח שנה לסקס

שירותי מין - לוח שנה לסקס

יש תאריכים חשובים שכדאי לזכור. איננו מדברים על הכרזת האומות המאוחדות או מלחמת ששת הימים, אלא דברים הקשורים לסקס. אז אילו תאריכים חשובים צריך לזכור ולציין?

8 במרץ יום האישה – למרות שיום האישה ממש אינו מקושר ליחסי מין, זהו בהחלט יום שבו צריך לפנק את הנשים. כך שכדאי שתשקיעו ביחסי המין ביום הזה.

28 במאי – יום האוננות הבין לאומי. אמנם אתם לא צריכים יום מיוחד בשביל לאונן, אבל זהו יום בו בכל העולם אנשים מציינים את היום של אהבה עצמית.

2 ביוני – יום הזונה הבינלאומי. זהו יום לטובת זכויותיהן של אלו העוסקות במקצוע העתיק ביותר בעולם. דברים מיוחדים שאפשר לעשות ביום הזה חוץ מלחגוג ביחד איתן? אם תמיד רציתם לבלות בדירות דיסקרטיות בבאר שבע ומעולם לא עשיתם זאת, זהו בהחלט יום טוב לפעם הראשונה.

9 ביוני – יום הסקס הבינלאומי. חייבים סקס ביום הזה, אחרת זה כמו לא לכבד את יום הזיכרון או לדבר בטלפון בצפירה.

22 בספטמבר – יום הרווקים הבינלאומי. זהו יום לחגוג את הרווקות ואת החופש שיש בה. ומכיוון שלרווק אין חברה שתחגוג איתו, זהו בהחלט יום אותו תוכלו לחגוג במחיצתן של נערות ליווי. ומבלי להתבאס שמשהי תעשה לכם מזה עניין גדול. תנו לזיון עצמו להיות מוקד העניין.

No Nut November – יוזמה שהחלה בתור בדיחה אבל צברה תאוצה באינטרנט. על פי היזמה יש לקחת חודש אחד בו תמנעו מכל פעילות מינית, אוננות וצפייה בפורנוגרפיה. אם אתם שואלים למי שתרצו בכלל לעשות זאת? חכו לחודש נובמבר.

Destroy Dick December – מכירים את הרגע שנגמר הפסח ויש תורים במאפיות החמץ? ובכן זה מה שיכול לתת את ההצדקה לחודש ההתנזרות של נובמבר. זהו החודש לפרוק כל עול. ויש בו גם אתגר מיוחד, עבור הצעירים בחבורה. המסורת היא להשפריץ כך יום לפי התאריך. כלומר בראשון לחודש תשפריצו פעם אחת, בשני לחודש פעמיים וכך הלאה. בוודאי הרבה יצליחו להגיע ליום השלישי והרביעי, אך החמישי כבר מתחיל להיות מאתגר גם לצעירים (אך עדיין אפשרי), נראה עד איזה יום תחזיקו.

בלוג סקס ישראלי

שירותי מין

זה לא אלצהיימר…. שירותי מין - זה לא אלצהיימר….

כאשר גבר צמא ליחסי מין הדבר ברור מאליו. החרמנות משתלטת עליו ואפשר לראות זאת במבטים שלו על כל בחורה שעוברת, הגרבו“צ האינסופי ודיבור בלתי מפסיק על סקס. ושגבר לא מקבל סקס הוא מביא ביד, או הולך לבלות בדירות דיסקרטיות בפתח תקווה. אבל כאשר מדובר בנשים…

שירותי מין

האפליקציות שהגברים צריכים שירותי מין - האפליקציות שהגברים צריכים

אנחנו חיים בעידן שבו הכל נעשה באמצעות אפליקציות. אנו בודקים את מצב החשבון בבנק באמצעות אפליקציה. אנו רוכשים כרטיסי טיסה ונופשונים בחו“ל באמצעות אפליקציה. אנו אפילו מוצאים בחורות לדייט באמצעות אפליקציות הכרויות. וכנראה שזה רק עניין של זמן עד שנחפש נערות ליווי ברמת גן באמצעות…

שירותי מין

כמה סקס זה יותר מידי שירותי מין - כמה סקס זה יותר מידי

  יש גברים שאף פעם לא יודעים שובע, הם תמיד רוצים עוד ממה שהם אוהבים. עבורם סקס הוא כמו שיר אהוב שהם רוצים לשמוע עוד ועוד. אולי הם כל רגע רוצים לעלות על החברה שלהם, ואולי גם זה לא מספיק והם מבקרים קבוע בדירות דיסקרטיות…