לוח שנה לסקס

שירותי מין
אורך: 304 מילים

לוח שנה לסקס

שירותי מין - לוח שנה לסקס

יש תאריכים חשובים שכדאי לזכור. איננו מדברים על הכרזת האומות המאוחדות או מלחמת ששת הימים, אלא דברים הקשורים לסקס. אז אילו תאריכים חשובים צריך לזכור ולציין?

8 במרץ יום האישה – למרות שיום האישה ממש אינו מקושר ליחסי מין, זהו בהחלט יום שבו צריך לפנק את הנשים. כך שכדאי שתשקיעו ביחסי המין ביום הזה.

28 במאי – יום האוננות הבין לאומי. אמנם אתם לא צריכים יום מיוחד בשביל לאונן, אבל זהו יום בו בכל העולם אנשים מציינים את היום של אהבה עצמית.

2 ביוני – יום הזונה הבינלאומי. זהו יום לטובת זכויותיהן של אלו העוסקות במקצוע העתיק ביותר בעולם. דברים מיוחדים שאפשר לעשות ביום הזה חוץ מלחגוג ביחד איתן? אם תמיד רציתם לבלות בדירות דיסקרטיות בבאר שבע ומעולם לא עשיתם זאת, זהו בהחלט יום טוב לפעם הראשונה.

9 ביוני – יום הסקס הבינלאומי. חייבים סקס ביום הזה, אחרת זה כמו לא לכבד את יום הזיכרון או לדבר בטלפון בצפירה.

22 בספטמבר – יום הרווקים הבינלאומי. זהו יום לחגוג את הרווקות ואת החופש שיש בה. ומכיוון שלרווק אין חברה שתחגוג איתו, זהו בהחלט יום אותו תוכלו לחגוג במחיצתן של נערות ליווי. ומבלי להתבאס שמשהי תעשה לכם מזה עניין גדול. תנו לזיון עצמו להיות מוקד העניין.

No Nut November – יוזמה שהחלה בתור בדיחה אבל צברה תאוצה באינטרנט. על פי היזמה יש לקחת חודש אחד בו תמנעו מכל פעילות מינית, אוננות וצפייה בפורנוגרפיה. אם אתם שואלים למי שתרצו בכלל לעשות זאת? חכו לחודש נובמבר.

Destroy Dick December – מכירים את הרגע שנגמר הפסח ויש תורים במאפיות החמץ? ובכן זה מה שיכול לתת את ההצדקה לחודש ההתנזרות של נובמבר. זהו החודש לפרוק כל עול. ויש בו גם אתגר מיוחד, עבור הצעירים בחבורה. המסורת היא להשפריץ כך יום לפי התאריך. כלומר בראשון לחודש תשפריצו פעם אחת, בשני לחודש פעמיים וכך הלאה. בוודאי הרבה יצליחו להגיע ליום השלישי והרביעי, אך החמישי כבר מתחיל להיות מאתגר גם לצעירים (אך עדיין אפשרי), נראה עד איזה יום תחזיקו.

בלוג סקס ישראלי

שירותי מין

אוננות: חתיכת חיוני של טיפוח עצמי שירותי מין - אוננות: חתיכת חיוני של טיפוח עצמי

אוננות היא חלק נפוץ ובריא במיניות, ובכל זאת הדיון בה הוא לעתים קרובות כל כך סטיגמה ואפילו מבויש. למרות שזה טבעי ונורמלי לחלוטין, אוננות נוצרה כטאבו ומדוברת בטונים שקטים. בעוד שחשוב לכולם להרגיש בנוח עם המיניות שלהם ולנהל מערכת יחסים חיובית לאוננות, רבים מתעלמים ממנה…

שירותי מין

נערות ליווי: כיצד התפתחה תעשיית המין שירותי מין - נערות ליווי: כיצד התפתחה תעשיית המין

תעשיית המין עברה כברת דרך ארוכה מאז הימים שבהם נחשבה למבישה ומסוכנת מבחינה חברתית. כעת, בעזרת הטכנולוגיה, נערות ליווי יכולות להרחיב את טווח ההגעה שלהן, לפגוש לקוחות נוספים ולמצוא הצלחה מבלי לחשוש לביטחונן. כאן, נבחן מהן נערות ליווי, כיצד הן התפתחו לאורך השנים ומדוע הן…

שירותי מין

"לחקור את אורח החיים המתנדנד: מה שאתה צריך לדעת" שירותי מין - "לחקור את אורח החיים המתנדנד: מה שאתה צריך לדעת"

אורח החיים המתנדנד מגיע לעין הציבור לעתים קרובות יותר ויותר, מגמה שרבים מכנים "הנורמלי החדש". בעוד הרעיון של זוגות העוסקים בפעילות מינית בהסכמה עם זוגות אחרים קיים כבר זמן רב, קבלת הנוהג על ידי החברה המודרנית היא חדשה למדי. אבל מהו בדיוק אורח החיים המתנדנד…