מיתוסים על אוננות

שירותי מין
אורך: 305 מילים

מיתוסים על אוננות

שירותי מין - מיתוסים על אוננות

אוננות היא הצעד הראשון בדרך להתמכרות למין – אנו שומעים הרבה את השטות הזה. כל אדם מתנהג באופן שונה לגבי הצורה שהוא אוהב או לא אוהב את המיניות שלו. אין צורך לעשות הכללות ולהגיד שכל מי שמאונן מכור למין. גם אם אתם מאוננים כל כמה שעות, זה לא אומר שאתם מכורים. התמכרות למין היא מצב נפשי בעייתי שאינו נמדד בכמות ההשפרצות שלכם.

אוננות היא בגידה בבני הזוג

עוד טענה מגוחכת למדי. אוננות היא התנהגות טבעית ובריאה. היא מסייעת מאוד להפיג סטרס ובוודאי שאינה בגידה. אין משמעות האוננות שאתם לא מסופקים מבנות הזוג. זה אמנם יכול להיות שאינכם מסופקים, אבל האוננות היא הגורם לזה. אתם יכולים לאונן בחופשיות ואתם לא צריכים לנסות להסתיר זאת מבת הזוג.

אוננות פוגעות בפוריות

לא, לא ולא. אחד המיתוסים המטופשים ביותר. הגוף ימשיך לייצר תאי זרע, וריבוי אוננות יגביר את תאי הזרע. כך דווקא תבטיחו מלאי של תאי זרע טריים וחזקים. יש הרבה דברים שיכולים לפגוע בפוריות שלכם, אוננות היא לא אחד מהם.

אוננות תפגע בהתפתחות אבר המין

אולי זה סיפור מטופש שמטרתו למנוע מילדים לאונן בשלבים הראשונים שהם מגלים את המיניות. אין שום קשר בין גודל איבר המין לבין אוננות. בין אם תאוננו מהבוקר עד הערב, או שתמנעו מזה, בסופו של דבר הזין יהיה באותו הגדול.

אין צורה נכונה או לא נכונה לאונן

לכל גבר יש את הצורה שבה הוא מאונן. טוב לנסות דברים חדשים, אך אנו נוטים להיצמד לשיטה מסוימת, ואולי להחליף טרנדים עם השנים. אבל גם אם השיטה שלך נראית מוזרה למדי ואתה מתבייש להודות בזה, תהיה בטוח שיש דברים יותר ”גרועים“ מזה.אתה יכול למצוא מלא בלוגים באינטרנט שעוסקים בזה, ולראות גברים שמאוננים בכל מיני צורות. מלאונן עם גרב על הזין, דרך לאונן עם פירות וצינורות.

ניגוד למיתוסים ההזויים, יש לנו מחקרים מדעיים המוכיחים כמה אוננות היא טובה וחשובה. היא מפיגה סטרס, מונעת אלימות בקרב בני נוער ופשוט עושה טוב לגם לגוף וגם לנפש. ניתן גם לאונן יחדיו עם בת הזוג או נערות ליווי בתל אביב.

בלוג סקס ישראלי

שירותי מין

זה לא אלצהיימר…. שירותי מין - זה לא אלצהיימר….

כאשר גבר צמא ליחסי מין הדבר ברור מאליו. החרמנות משתלטת עליו ואפשר לראות זאת במבטים שלו על כל בחורה שעוברת, הגרבו“צ האינסופי ודיבור בלתי מפסיק על סקס. ושגבר לא מקבל סקס הוא מביא ביד, או הולך לבלות בדירות דיסקרטיות בתל אביב. אבל כאשר מדובר בנשים…

לוח שנה לסקס

שירותי מין

לוח שנה לסקס שירותי מין - לוח שנה לסקס

יש תאריכים חשובים שכדאי לזכור. איננו מדברים על הכרזת האומות המאוחדות או מלחמת ששת הימים, אלא דברים הקשורים לסקס. אז אילו תאריכים חשובים צריך לזכור ולציין? 8 במרץ יום האישה - למרות שיום האישה ממש אינו מקושר ליחסי מין, זהו בהחלט יום שבו צריך לפנק…

שירותי מין

האפליקציות שהגברים צריכים שירותי מין - האפליקציות שהגברים צריכים

אנחנו חיים בעידן שבו הכל נעשה באמצעות אפליקציות. אנו בודקים את מצב החשבון בבנק באמצעות אפליקציה. אנו רוכשים כרטיסי טיסה ונופשונים בחו“ל באמצעות אפליקציה. אנו אפילו מוצאים בחורות לדייט באמצעות אפליקציות הכרויות. וכנראה שזה רק עניין של זמן עד שנחפש נערות ליווי בתל אביב באמצעות…