מיתוסים על אוננות

שירותי מין
אורך: 305 מילים

מיתוסים על אוננות

שירותי מין - מיתוסים על אוננות

אוננות היא הצעד הראשון בדרך להתמכרות למין – אנו שומעים הרבה את השטות הזה. כל אדם מתנהג באופן שונה לגבי הצורה שהוא אוהב או לא אוהב את המיניות שלו. אין צורך לעשות הכללות ולהגיד שכל מי שמאונן מכור למין. גם אם אתם מאוננים כל כמה שעות, זה לא אומר שאתם מכורים. התמכרות למין היא מצב נפשי בעייתי שאינו נמדד בכמות ההשפרצות שלכם.

אוננות היא בגידה בבני הזוג

עוד טענה מגוחכת למדי. אוננות היא התנהגות טבעית ובריאה. היא מסייעת מאוד להפיג סטרס ובוודאי שאינה בגידה. אין משמעות האוננות שאתם לא מסופקים מבנות הזוג. זה אמנם יכול להיות שאינכם מסופקים, אבל האוננות היא הגורם לזה. אתם יכולים לאונן בחופשיות ואתם לא צריכים לנסות להסתיר זאת מבת הזוג.

אוננות פוגעות בפוריות

לא, לא ולא. אחד המיתוסים המטופשים ביותר. הגוף ימשיך לייצר תאי זרע, וריבוי אוננות יגביר את תאי הזרע. כך דווקא תבטיחו מלאי של תאי זרע טריים וחזקים. יש הרבה דברים שיכולים לפגוע בפוריות שלכם, אוננות היא לא אחד מהם.

אוננות תפגע בהתפתחות אבר המין

אולי זה סיפור מטופש שמטרתו למנוע מילדים לאונן בשלבים הראשונים שהם מגלים את המיניות. אין שום קשר בין גודל איבר המין לבין אוננות. בין אם תאוננו מהבוקר עד הערב, או שתמנעו מזה, בסופו של דבר הזין יהיה באותו הגדול.

אין צורה נכונה או לא נכונה לאונן

לכל גבר יש את הצורה שבה הוא מאונן. טוב לנסות דברים חדשים, אך אנו נוטים להיצמד לשיטה מסוימת, ואולי להחליף טרנדים עם השנים. אבל גם אם השיטה שלך נראית מוזרה למדי ואתה מתבייש להודות בזה, תהיה בטוח שיש דברים יותר ”גרועים“ מזה.אתה יכול למצוא מלא בלוגים באינטרנט שעוסקים בזה, ולראות גברים שמאוננים בכל מיני צורות. מלאונן עם גרב על הזין, דרך לאונן עם פירות וצינורות.

ניגוד למיתוסים ההזויים, יש לנו מחקרים מדעיים המוכיחים כמה אוננות היא טובה וחשובה. היא מפיגה סטרס, מונעת אלימות בקרב בני נוער ופשוט עושה טוב לגם לגוף וגם לנפש. ניתן גם לאונן יחדיו עם בת הזוג או נערות ליווי בתל אביב.

בלוג סקס ישראלי

שירותי מין

אוננות: חתיכת חיוני של טיפוח עצמי שירותי מין - אוננות: חתיכת חיוני של טיפוח עצמי

אוננות היא חלק נפוץ ובריא במיניות, ובכל זאת הדיון בה הוא לעתים קרובות כל כך סטיגמה ואפילו מבויש. למרות שזה טבעי ונורמלי לחלוטין, אוננות נוצרה כטאבו ומדוברת בטונים שקטים. בעוד שחשוב לכולם להרגיש בנוח עם המיניות שלהם ולנהל מערכת יחסים חיובית לאוננות, רבים מתעלמים ממנה…

שירותי מין

נערות ליווי: כיצד התפתחה תעשיית המין שירותי מין - נערות ליווי: כיצד התפתחה תעשיית המין

תעשיית המין עברה כברת דרך ארוכה מאז הימים שבהם נחשבה למבישה ומסוכנת מבחינה חברתית. כעת, בעזרת הטכנולוגיה, נערות ליווי יכולות להרחיב את טווח ההגעה שלהן, לפגוש לקוחות נוספים ולמצוא הצלחה מבלי לחשוש לביטחונן. כאן, נבחן מהן נערות ליווי, כיצד הן התפתחו לאורך השנים ומדוע הן…

שירותי מין

"לחקור את אורח החיים המתנדנד: מה שאתה צריך לדעת" שירותי מין - "לחקור את אורח החיים המתנדנד: מה שאתה צריך לדעת"

אורח החיים המתנדנד מגיע לעין הציבור לעתים קרובות יותר ויותר, מגמה שרבים מכנים "הנורמלי החדש". בעוד הרעיון של זוגות העוסקים בפעילות מינית בהסכמה עם זוגות אחרים קיים כבר זמן רב, קבלת הנוהג על ידי החברה המודרנית היא חדשה למדי. אבל מהו בדיוק אורח החיים המתנדנד…