10 כוכבות הפורנו המובילות של שנת 2022

שירותי מין
אורך: 307 מילים

10 כוכבות הפורנו המובילות של שנת 2022

שירותי מין - 10 כוכבות הפורנו המובילות של שנת 2022

כולנו אוהבים לצפות בפורנו, ובדרך כלל זה מלווה באיזו עבודת יד…

חלקנו בוחרים בסרטים רנדומליים על פי הקטגוריות שאנו אוהבים, ולחלקנו יש העדפה לכוכבות פורנו מסוימות שפשוט עושות לנו את זה. הפעם החלטנו לראות אילו כוכבות פורנו כיכבו בחיפושים של שנת 2022.

Abella Danger – כוכבת הפורנו שהובילה את החיפושים בשנת 2022, וזאת לאחר שבשנה שעברה הגיעה אל המקום השני. אבלה מגיעה מלוס אנג‘לס, אבל במקור היא ממוצא אוקראיני. היא מככבת בסרטים רבים, עם גברים ועם נשים.

Lana Rhoades – למעשה בשנה שעברה לאנה תפסה את המקום הראשון עד שנדחקה על ידי אבלה. גם היא שחקנית מלוס אנג‘לס. אוהבת לציין שהיא מזל בתולה, אבל כפי שאתם יכולים לראות היא ממש לא בתולה. יכולות הגרון העמוק שלה נחשבות לאגדה בתעשיית הפורנו.

Angela White – איזו הפתעה, עוד שחקנית המתגוררת בלוס אנג‘לס, אך ממוצא אוסטרלי. היא פעילה בתחום במשך כעשור, ושדייה הענקיים קישטו הפקות פורנו עם מיטה השחקנים. היא מעידה על עצמה כי רצתה לעסוק בפורנו מהרגע הראשון שנחשפה לפורנו.

Eva Elfie – אווה היא שחקנית פורנו המוכיחה לנו כי הנערות החמות ביותר מגיעות ממדינות קרות. אם לא ידעתם היא גאוות הפורנו של סיביר. היא אוהבת שמשפיכים עליה ויש לה 1.9 מיליון עוקבים מאז שהחלה את דרכה בפורנו בשנת 2018.

Riley Reid – שחקנית פורנו אמריקאית עם שילוב גנים נפלא של אירופה והקאריביים, מה שהעניק לה יופי רב. החזה שלה יחסית קטן לתעשיית הפורנו, אך בכל זאת היא הגיעה למקום החמישי בחיפושים השנה. ולמען האמת היא שחקנית פורנו ותיקה הפעילה בתחום כבר מאז שנת 2011.

emily willis – אנחנו לא יודעים הרבה פרטים ביוגרפיים עליה, ואם יופי שכזה גם לא צריך. אנחנו יודעים שהיא ממוצא אמריקאי ויש לה 790 מיליון צפיות בפורן האב. מספיק לראות סצנה אחת עם פנים מלאות בשפיך בשביל להתאהב.

וטיפ לסיום – אתם רואים את כוכבות הפורנו ומדמיינים איך הייתם מזיינים אותם. זה נראה לכם כמו חלום בלתי אפשר. אבל כדאי שתבינו, בדירות דיסקרטיות בתל אביב אתם יכולים למצוא בחורות בדיוק באותה הרמה.

בלוג סקס ישראלי

שירותי מין

אוננות: חתיכת חיוני של טיפוח עצמי שירותי מין - אוננות: חתיכת חיוני של טיפוח עצמי

אוננות היא חלק נפוץ ובריא במיניות, ובכל זאת הדיון בה הוא לעתים קרובות כל כך סטיגמה ואפילו מבויש. למרות שזה טבעי ונורמלי לחלוטין, אוננות נוצרה כטאבו ומדוברת בטונים שקטים. בעוד שחשוב לכולם להרגיש בנוח עם המיניות שלהם ולנהל מערכת יחסים חיובית לאוננות, רבים מתעלמים ממנה…

שירותי מין

נערות ליווי: כיצד התפתחה תעשיית המין שירותי מין - נערות ליווי: כיצד התפתחה תעשיית המין

תעשיית המין עברה כברת דרך ארוכה מאז הימים שבהם נחשבה למבישה ומסוכנת מבחינה חברתית. כעת, בעזרת הטכנולוגיה, נערות ליווי יכולות להרחיב את טווח ההגעה שלהן, לפגוש לקוחות נוספים ולמצוא הצלחה מבלי לחשוש לביטחונן. כאן, נבחן מהן נערות ליווי, כיצד הן התפתחו לאורך השנים ומדוע הן…

שירותי מין

"לחקור את אורח החיים המתנדנד: מה שאתה צריך לדעת" שירותי מין - "לחקור את אורח החיים המתנדנד: מה שאתה צריך לדעת"

אורח החיים המתנדנד מגיע לעין הציבור לעתים קרובות יותר ויותר, מגמה שרבים מכנים "הנורמלי החדש". בעוד הרעיון של זוגות העוסקים בפעילות מינית בהסכמה עם זוגות אחרים קיים כבר זמן רב, קבלת הנוהג על ידי החברה המודרנית היא חדשה למדי. אבל מהו בדיוק אורח החיים המתנדנד…